94 

Hind sisaldab käibemaksu!

Igaühe elutee on unikaalne ja kordumatu. On teid, mida mööda oleme koheselt valmis liikuma ja on radasid, mida pigem ei läbiks, kuid asjaolude sunnil teeme seda siiski. Oma teekonnal oleme kohanud ja kohtame ka edaspidi liitlaseid ning vastaseid – neil kõigil on meile midagi öelda ja õpetada. Eluteekonnal kogeme erinevaid tundeid, mis meid saadavad ja millele püüame seletust leida. Rännakutel kanname kaasas väärtuseid ja uskumusi, mis juhivad meie igapäevaseid otsuseid ning valikuid, kujundavad käitumist ja määravad meie kulgemist.

„Sisekaemus teekonna- ja süsteemikaardid“ aitavad kaasa inimese elu erinevate etappide ning protsesside mõistmisele. Kaartide abil on võimalik analüüsida ja vaadelda lapsepõlve, haridusteed, karjääri, muutusi oma elus, suhete teekonda, tulevikuplaane jne – kõike seda, mis on seotud eluga ja inimese kulgemisega tema teekonnal. Sõnakaardid on: Eesti, Inglise, Vene, Saksa, Itaalia, Portugali, Hispaania ja Läti keeles.

Pakis on suur (42*42cm) suur alus, mida saab kasutada mõlemapoolselt; 40 väikest maastikukaarti; 10 puunukku; 80 tunde- ja 100 väärtuste sõnakaarti; mõned harjutused. Karp on inglisekeelne.

Tühjenda
Tootekood: SK-2020-04 Kategooria:

Lisainfo

Kaal 0.700 kg
Sõnakaardi keelevalik:

Eesti keeles, Hispaania keeles, Inglise keeles, Itaalia keeles, Läti keeles, Portugali keeles, Saksa keeles, Vene keeles, Tšehhi, Ungari keel

Harjutuste keelevalik:

Eesti keeles, Hispaania keeles, Inglise keeles, Itaalia keeles, Saksa keeles, Vene keeles, Tšehhi